Žūrijas locekle Santa Līce – Krūze: "Svarīgi, lai darbinieks varētu lepoties ar uzņēmumu, kurā strād

Publikācijas autore: Linda Tīruma, "Izcila Darba Devēja DNS 2015" organizatore

Vērīgākie lasītāji un sekotāji jau būs pamanījuši, ka šogad žūrijas sastāvā iekļauti pagājušā gada uzvarētāji. Viens no tiem - uzņēmums "Draugiem.lv grupa" - palika nepārspēts, demonstrējot tā iekšējo vidi. Žūrijas locekle Santa Līce – Krūze dalās viedoklī un atziņās par svarīgāko šogad.

Ko sagaidāt no projektiem, kuri tiks iesniegti konkursa „Izcila darba devēja DNS 2015” nominācijās?


Šogad no projektiem, kas tiks iesniegti, sagaidu radošas pieejas. Manuprāt, šobrīd īpaši svarīgi ir uzdrošināties radoši eksperimentēt katrā uzņēmumā.


Vai un kāpēc, Jūsuprāt, darba devēja tēla nozīme šobrīd pieaug?


Šobrīd darba ņēmējs izvērtē ne tikai piedāvāto amatu un uzņēmuma piedāvātos labumus, bet arī uzņēmuma tēlu. Ir svarīgi, lai darbinieks varētu lepoties ar uzņēmumu, kurā strādā, kur saskan viņa un uzņēmuma vērtības, tāpēc ļoti svarīgi, lai darba devējs īpaši domā par savu tēlu.


Kas Jums būs svarīgi, vērtējot iesniegtos projektus?


Man īpaši svarīgi ir radoša pieeja, kā panākt ar minimāliem resursiem maksimālu ieguldījumu, kā konkrētā projekta ietvaros veicina darbinieku iesaisti un vai ir padomāts par šī projekta ilgtspējīgumu.


Ko Jūs gribētu novēlēt konkursantiem?


Konkursantiem novēlu drosmi un uzdrīkstēšanos piedalīties un lepni dalīties ar savu pieredzi, lai citi var mācīties no labās prakses piemēriem.

IMG_8736-8.jpg

#darbadevējs #darbinieki #uzņēmumatēls #draugiemlv

Līdzīgas publikācijas
Jaunākās publikācijas
Atslēgas vārdi
No tags yet.