Žūrijas locekle Nataļja Lāce: "Vēlu drosmi pieteikt savus projektus – jebkurš ceļš sākas ar pirmo so

Publikācijas autore: Linda Tīruma, "Izcila Darba Devēja DNS 2015" organizatore

Eiro Personāls valdes locekle Nataļja Lāce žūrijas sastāvā būs jau otro gadu pēc kārtas. Zinot, ko sagaidīt, viņa dalās vērtīgās atziņās un vēlējumos šā gada konkursantiem. Lūk, ekspresintervija!

Ko Jūs sagaidāt no projektiem, kuri ir iesniegti „Izcila darba devēja DNS 2015”?


Sagaidu ieraudzīt projektus, kas būs uzņēmuma definētās stratēģijas apliecinājums - nodefinēti mērķi un izstrādāts plāns ilgākam laika periodam.


Kāpēc, Jūsuprāt, darba devēja tēla nozīme šobrīd pieaug?


Šobrīd, pieaugušās cilvēkresursu konkurences apstākļos, uzņēmumi sāk pievērst arvien lielāku uzmanību darbam ar darba devēja tēlu. Un tas, ar ko vajadzētu sākt, noteikti ir sava darba devēja tēla sakārtošana vispirms savu darbinieku acīs, kas nozīmē – ikgadēja iesaistīšanās indeksa mērīšana, detalizēts plāns labojumiem un to ieviešana, vadītāju 360 grādu novērtēšana ar mērķi noteikt attīstāmās jomas, jaunu vadītāju apmācība darbam ar komandām – ne tikai mērķu kaskadēšana uz leju, bet arī prasme sniegt atgriezenisko saiti, vienoties par konkrētiem soļiem rezultātu uzlabošanā, spēja sasaistīt cilvēka mērķus ar uzņēmuma vajadzībām.

Kas Jums būs svarīgi, vērtējot iesniegtos projektus?


Skaidri definēti mērķi un to sasaiste ar rezultātiem. Arī ne tik viennozīmīgi izmērāmas lietas -pozitīvā atgriezeniskā saite no darbiniekiem par realizēto projektu un pašu realizētāju gandarījums par padarīto darbu.Ko Jūs vēlētos novēlēt konkursantiem?


Drosmi pieteikt savus projektus – jo jebkurš ceļš sākas ar pirmo soli!


IMG_8643_Edit.jpg

#darbadevējs #uzņēmumatēls

Līdzīgas publikācijas
Jaunākās publikācijas
Atslēgas vārdi
No tags yet.